Відповідальність! Швидкість! Якість!

Ексклюзивний сервіс

Ми надаємо всі види ремонтних послуг, і ми завжди раді вирішити нестандартні та унікальні завдання.

Компанія "Effective People Service", проводит всі електромонтажні роботи. Від дрібних робіт, до монтажу під ключ разом з підготовкою проекту. У вас буде зустріч з одним з наших консультантів де ви зможете домовитися про деталі вашого майбутнього проекту. Він відповість на всі ваші запитання, а також дасть рекомедації щодо вибору матеріалів та проектування

детальніше

Будуємо приватні будинки від фундаменту до даху. Маємо чималий досвід роботи. Можимо виконувати роботи як під ключ так і поетапно. Консультація безкоштовна!

детальніше

Вітаємо Вас на інформаційному сайті нашої компанії. Ми займаємось ремонтно-облицювальними послугами. А саме: штукатурні та малярні роботи, укладка керамічної плитки, вирівнювання підлоги стяжкою,внутрішні перегородки, усі електромонтажні, сантехнічні, гіпсокартонні роботи, утеплення та ін. Ремонт під ключ! Якщо Вас насправді цікавлять послуги по ремонту, ми зможемо провести безкоштовну консультацію, безпосередньо на об'єкті. А також можемо підготувати попередній кошторис безкоштовно, якщо Ви будете готові з нами співпрацювати. Є можливість працювати по договору. Гарантія якості!

детальніше

Компанія "Effective People Service", проводит всі сантехнічні роботи. Від дрібних робіт, до монтажу під ключ разом з підготовкою проекту. У вас буде зустріч з одним з наших консультантів де ви зможете домовитися про деталі вашого майбутнього проекту. Він відповість на всі ваші запитання,а також допоможе визначитись з вибором матеріалів та розробкою проекту

детальніше

За період роботи в сфері будівництва варто сказати, що якісне виконання покрівельних робіт є одним із основних етапів роботи. Так як, матеріал не є дешевим, а від якості роботи покриття залежить весь будинок.

детальніше

Виконуємо фасадні роботи будь якої складності.Працюємо як зі своїм (перевіриним) матеріалом так і матеріалом хазяїна. Надаємо консультації та підготуємо кошторис безкоштовно. Маємо великий досвід! Всі роботи на фото виконані нашою бригадою. Маємо чималий досвід роботи. Можимо виконувати роботи як під ключ так і поетапно. Консультація безкоштовна!

детальніше

НАШІ ВІДГУКИ

Петро — менеджер

Я обрав Effective People Company серед інших компаній завдяки рекомендаціям, які я чув. Їхня репутація на належному рівні.

Андрій

Мені сподобався їхній сервіс а також прозорість. Звичайно, якість роботи на належному рівні. Дякую!

Олександр

Абсолютно задоволений сервісом компанії EP.